Alev Hemşire Mayosunu Giymeye Gitmişti

Alev Hemşire Mayosunu Giymeye Gitmişti

selamlar.. ben izmirden mehmet.. şimdi anlatılan vaka tamamiyle gerçektir,ve benim başımdan geçen en güzel olaydır.. geçen yaz bizim üst komşunun(alev) yazlığına gittik. .alev; 32 yaşında tam bir balık etli, kaportası süper, göğüsler fora, dudaklar desen sanki konuşurken karşındakine yapışacakmış gibi.. yani afet-i devran,ayrıca bu afet hemşire….. neyse biz ailece yola çıktık ..vardığımızda geceydi… saat 1 gibi.. yorgun düşmüştük haliyle.. kocası murat ve alaz karşıladı bizi..

alev,yazın sıcağı ile beraber göğüs dekolteli uzunca bir giysi giymişti..( bu arada bizim enn yakın komşu bunlar)alev ve murat içeri buyur ettiler.. ben derhal yatcam dedim. neyse alaz ben sana yerini yapayım dedi.. ben de uçarak fazla sağol alaz abla dedim ve takibe başladım .. nasıl becersem die fırsat kolluyodum.biz odaya çıktık.. alaz benim yerimi yaparken önümde bir eğildi allahhh dedim orda zor tuttum kendimi..ama yarın kati halletmeliydim bu işi..sabah kahvaltıları yaptık,dinlendik neyse bizimkiler denize kaçtı.. ben sonra gitcektim.. evde bi ben alaz ve annem kaldı.. annemde(şansa bak) 5 dakka sonra denize gitti.. allahhh teke tek kalmıştık artık..alev bulaşıkları yıkarken planı hazırlamıştım ben..işi bittikten sonra yukarı odasına girdi.. mayosunu giymeye.. bende tabi derhal arkadan.. ben delikten izliyordum onu.. ama o ne şekil bi malzemeydi, offf.. dayanamıcaktım.. bi anda kapıyı açtım ve girdim.. alaz karşımda ve o çıplak.. bakakaldık bi an.. alaz şoktaydıı, derhal bağırmaya başladı,ben elimle kapattım ağzını ve yatağa yatırdım.. kapıyı kitledim ve ^^sus dedim orospu, artık benimsin ^^o kızgın bir halde^^^ ne yaptığını zannediyosun, sen bittin die tehditler savurdu^^ ama herşeyi göze almıştım..

her tarafını yalamaya başladım. o da bi müddet sonra kendini bana bıraktı ve bana karşı gelmeyerek sanki benden daha fazla istiyomuş gibi davranmaya başladı…hemen benim ufak memeti,onun sıcak nemli ve müthiş kokulu amına geçirdim..ohhh die bi ses geldi, 5 dakka sonra ikimizde boşaldık.arkadan istiyodum,onada ok dedi..ilk girmedi,ama kremleyince öyle bi girdi ki..ah ah ah die inliyodu ev..birisi gelcek diyede korkuyodum..neyse arkadan da bitirdim ve göbeğine boşaldım ben..ikimizde uzandıık yorgun düşmüşdük. 20 dakka sanki 1 saniye gibi geçmişti.. bi ses geldi aşağıdan derhal toparlandık.. gelen annem di. alaz aşağıya indi bende o damda yatıyo numarasına daldım.. ve bu ilişkimiz onlar diğer bir yere taşınana kadar her gün devam etti.. ama artık yalnızım..ve artık benimle olmak isteyen bayanları bekliyorum…herkese kapım açık…bekliyorum…beni yalnız bırakmayınn…

Gönderen: [email protected]