Amca Oğluna Sikilmek

Selam millet,Herkese merhaba ben 19 yaşında erkeğim. Sizlere başımdan geçengerçek bir yaşantıyı anlatacağım. Bundan tam 1 sene önceydi. O zamanlar 18yaşındaydım amcamlara hafta sonları kalmaya giderdim.

Benim yeğenle porno film izliyorduk gece yatmadan evvel izlerken ikimizdeazmıştık yaraklarımızı elimize almış 31 çekiyorduk yeğen dediki bizde yapalım mıaynısını ben o vakit şok olmuştum şaşırmıştım doğal bende azmıştım ve daha sonrakabul ettim. İlk evvel o çıkardı yarağını ki iri ve kalın 18 cm idi.

Ben ise pijamalarımı çıkardım, külotumuda çıkardıktan sonra yatağa uzandımgötümü iki elimle açtım ki yarağı basit girsin diye çılgın gibiydim ama sikinigötüme bir soktu ki öyle acıdı öyle acıdı ki bağıracam amcamlar duyacak diyebağıramadım yeğen götümü sikmeye devam ediyordu götüme bir gidip bir geliyorduama fazla beğeni alıyordum bende götüm adeta yanıyordu

yeğen hızlanmaya başlamıştı ben de fazla keder çekiyordum ama bir yandan da zevkveriyordu daha sonra götümün içine boşaldığını hissetmiştim fazla zevklenmiştimbende daha sonra 31 çektim adeta baygın gibiydik ikimizde o günden sonra bir kaçkez aralıklarla yine yapmıştık daha sonra aradan uzun vakit geçince unutmuştuko olayı ikimizde hiç yaşanmamış gibi davranıyorduk derken yeğen evlendi olayböylece kapanmış oldu.

Ama ben o günü ve götümün yandığını bugünkü unutmadım şu sıralar götüm adetayarak delisine dönmüş gibidir o günkü gibi şimdi artık diğer birilerine götümüvermeyi istiyorum ama cesaret edemiyorum ama fazla istiyorum götüme boşalmayı…

[email protected]