Arkadaşımın Hem Karısını Hem Kızını Sikiyorum

Selamlar sex öykü sitesinin okurları. 3 senedir yaşadığım olayları sizler ile paylaşmak istiyorum. Benim bir işarkadaşım, var ismi Faik. 1,95 boyunda, kendini herkesten faik gören, ukelanın birisi. Anlatmaya başladı mı, en güzel karıyı o siker, en iyi o siker, en çok o bilir, sanki ufak dağları o yaratmış. Karısı Kadriye, kendisi gibi uzun boylu, yani bildiğimiz standartlardan farklı. 1,85 boyunda çok kilosu yok, her gün spor yapan birisi, ama her santiminden sex fışkırıyor. Aleni ve Frapan giyinmesini de seven bir kadın. Onu gören herkes, ‘Bunu nasıl sikerim?’ diye düşünür muhakkak. Bunların Hilal isminde bir (Dul) kızları var, tam yarak hastası, tam sikilecek bir Orospu! Bir de Kadriye’nin Köln’de yaşayan Selim isminde bir kardeşi var, ara dizi bir iki haftalığına bunlara kalmaya gelir.

Bundan 4 yıl evvel işyerine yakın olsun diye Faikin de yardımı ile onların kaldığı apartmandan bir daire kiraladık. Faik ile işarkadaşı olduğumuz yetmiyormuş gibi, bir de komşu olduk yani. Karısı Kadriye ile benim karım Bahar çok acele kaynaşıp dost oldular. Hatta evlerimizin anahtarlarının yedeklerini birbirimize vermiştik, tatile falan giden olunca, kalan aile diğerinin evine baksın, çiçeklerini sulasın falan diye. Arkadaşlıklarına ve komşuluklarına diyecek yoktu, sürekli hep birlikte oturup sohbetler ediyorduk. Ama Faik her seferinde kendini ön plana çıkartıp bizi sinir ediyordu. Hangi konuyu konuşsak, o konuda Faik hep daha geniş bilgiye sahip olduğunu iddia fiyat ve kendi fikirlerini bizlere kabul ettirmeye çalışırdı.

Yaz gelmiş, Türkiye’ye tatile gitme programları yapmaya başlamıştık. Fakat işyerimiz, ‘Ekonomik Krizden ötürü bu yıl işlerin durgun gittiğini, onun için bazı arkadaşların işlerine son verileceğini, kalanların da yaz sezonunda izine gitmek istemelerine hoş bakılmayacağını’ bildirince, izine gitmekten vaz geçtim. Ama karım, uzun zamandır ailesinden ırak kaldığını, kendisini çocuklarla memlekte yollamamı isteyince, yolladım. Türkiye’de 6 hafta kalacaklardı. Karım Türkiye’ye gidince, ben de artık temelli Faiklere takılmaya başladım. Hatta bazı geceler onlarda yatıyordum.

Bir haftasonu Faik, “Gel bu akşam kafaları çekelim!” dedi. Aslında ben çok içmeyi sevmem, ama onun gönlü olsun diye kabul ettim. Çilingir sofrasını kurduk, Rakı şişesini açtık, yavaştan yavaştan içmeye başladık. Kadriye bize katılmıyordu. Aslında ben, o da içer, biraz frikik verir diye umutlanmıştım. Ama Kadriye, “Ben Berlin’deki arkadaşlarla buluşup eğleneceğim, sabaha karşı gelirim, siz kefinize bakın!” deyip vedalaştı, gitti. Faik Rakıyı çok hızlı içiyordu, ben bir kadeh içene kadar, o 3-4 kadeh götürüyordu. Zaten gerisi malum, daha gece başlamadan Faik kafayı bulup sızdı kaldı. Ben de, ‘Oğlum Ahmet sarhoş başında nöbet tutmanın alemi yok, git Kurfürstendamm’a, bul bir Orospu sik!’ diye düşündüm ve Faiki kanepeye yatırdım, üstüne bir battaniye örttüm ve üzerimi değiştirmek için kendi daireme gittim…

İçeri girdim ve pak gömlek almak için yatakodama gittim. Yatağımda Kadriye’yi çırılçıplak yatıyor görünce nekadar şaşırdığımı, ve aynı zanada ne kadar sevindiğimi anlatamam! Bu, dünyada en son aklıma istikbal bir şeydi. Donup kalmıştım adeta. Kadriye benim şaşkın halime bakıp, hınzırca gülümsüyordu. Ben kekeleyerek, “Hayırdır, bu ne hal, ne arıyorsun yatağımda?” diye birşeyler saçmaladım. Kadriye de, “Gerzek gerzek konuşma be! Anlamadın mı? Sana kedimi siktirmeye geldim! Senin erken kalkacağını biliyordum, Faik salağı sanki önünden alacaklarmış gibi acele içer, sonra da sızar kalır. Senin karı Türkiye’de, ihtiyacın vardır, benim salak ta beni kaç haftadır sikemiyor. Bakma onun sağda solda çok sikiciyim diye konuştuğuna, ayda ya bir, yada iki siker, öyle onun anlattığı kadar yok. Hadi sallanma, soyun da gel yatağa, bir saattir amcığımla oynuyorum, sıkıldım, canım yarak istiyor! Eğer beni memnun edersen, sana götten de veririm!” dedi. Kadriye lafını bitirene kadar soyunup yatağa atladım. Anında dudaklarımız birbirine kenetlendi. Kulağına, “Orospu götten sikmeyi sevdiğimi nereden biliyorsun?” dediğimde, “Karın anlattı, senin her şeyini biliyorum! Hadi erkeğim çıldırt beni, öyle sik ki yukarıdaki Faik Pezevenginin boynuzları büyüsün!” dedi. O gece Kadriyeyi sabaha kadar amından, götünden, her yerinden siktim!

İleriki günlerde Kadriye ile fırsat yaratıyor, Berlin’de buluşup hep sikişiyorduk. Artık Kadriye ile her konuda aleni aleni konuşuyorduk. Bir ara ona kızı Hilal’den çok hoşlandığımı söyledim. Kadriye de gülerek, “Kızımı da sikmek istermisin?” diye sordu. “Hemde nasıl!” dedim. “Tamam, sana kızımı siktireceğim, ama bir şartla!” dedi. “Nedir o?” dediğimde, “Kardeşim de senin karını sikecek! Herif iki haftadır yanımızda karısızlıktan öldü, hergün banyoda 31 çekiyor. Hem kardeşim amsızlıktan kurtulur, hem senin karın da değişik bir yarak yer. Kadıncağız zaten daha senin yarağından başkasını yememiş, merak ediyor!” dedi. Bu duyduklarıma şaşırmadım desem yalan olur. Ama Kadriyenin kızını sikebilmek için karımın sikilmesine razıydım, “Peki nasıl yapacağız? Ben karıma gidip, ‘Git Kadriyenin kardeşine ver!’ mi diyeceğim?” diye sordum. “Orasını merak etme, zaten karın kardeşimden çok hoşlanıyor, biz her şeyi konuşuyoruz! Sen benim kızla sikişirken, ben de kardeşimle karını sikiştiririm. Kimsenin ruhu bile duymaz. Sen de bilmezden gelirsin, karına çok soru sormazsın, olur biter!” dedi.

Ve dediği gibi, kızı ile benim aramı yaptıktan sonra, bana, “Hadi al Hilali git! Faik zaten zamparalık yapmaya gitti, senin çocuklar evde oyalanırken, kardeşimle de karın benim yatakodamda sikişirler! İşlem bitince ben seni ararım!” dedi. Ben Hilal’i alıp yakın bir köydeki bir Pansiyona götürdüm, onu orada saatlerce siktim. Akşamüstü Kadriye aradı, “Artık gelebilirsin!” dedi. Eve gittiğimde Kadriye çaktırmadan bana bir SD Flash Card verdi, “Yalnız kalınca seyredersin!” dedi. (Kardeşi ile karımın sikişini, yatakodasına yerleştirdiği saklı kamera ile çekmiş!).

Artık ne vakit istesem, hem Kadriye’yi, hem Hilal’i sikiyorum. Faik salağı da sağda solda kendisinin nasıl sikci olduğunu anlatıyor. Haa, unutmadan söyleyeyim, bu arada karım olayları öğrendi (Orospu Kadriye anlatmış karıma herşeyi!). Şimdi karım da arada sırada diğer erkeklere sikişiyor, Orospu diğer yarakların tadına vardı. Karıma kızmıyorum, hakkıdır, sikişecek tabii. Ama en güzeli ne biliyormusunuz? Karım Faik salağına gösteriyor, gösteriyor vermiyor! Faik te benim karıyı nasıl tavlarım da sikerim diye çıldırıyor!

Hepinize Almanyadan selamlar ve bol sikiş dolu günler!