Doktor Beni Zorla Siktikten Sonra Yaşadıklarım

Önceki Hikayemde anlattığım, Konya’da Doktorun beni zorla sikip kızlığımı bozması olayından sonra, herşey bambaşka bir hal aldı. İnanın ki dışarıdan dünya yakışıklısı, fazla anlayışlı ve normal görünen, o ilk gördüğümde hayran kaldığım adamı tanıdıkça korkmaya başlamıştım. Yaşadıklarımızdan sonra, son günlerde hayatı ve Konyayı bana agu etti. Psikopatın teki çıktı. Ve ben artık bunalmış bezmiştim. Ailemle konuşup İstanbul’daki ablamla kalmak istediğimi söyledim. Ablam da İstanbul’da Polis. Annemlerde zar zor kabul ettiler. Okul kaydımı dondurttum ve İstanbul’a gittim. Doktor ise bu duruma çıldırmıştı resmen, beni telefonda devamlı tehdit fiyat oldu, “Dönmezsen ailene herşeyi anlatırım!” diye. Halen de ediyor, ama anlatamayacağını bildiğim için rahatım. Şuan 3 aya yakındır İstanbul’da ablamın yanında kalıyorum ve evli bir adamla sikişiyorum! Evet buna kendim bile inanmıyorum, ama bunu yapıyorum. Olayların nasıl geliştiğini size anlatmak istiyorum:

İstanbul’a geldikten sonra bakireliğini kaybetmiş bir kız olarak fazla üzüntülü, bir okadar da azgındım. İstanbul’a geldim ablam beni Havaalanından aldı ve direk eve gittik. Apartmandan girdik, yukarı kata çıkarken ablamın alt dairesinin kapısı açıldı ve 1.80 boylarında, kumral, ela gözlü, hafif iri ve biraz da göbekli, hoş denilebilecek bir adam çıkıp, selam verdi ablama. Bana da sadece gülümsedi. Adam fazla etkileyiciydi, bana gülümsemesi fazla hoşuma gitmiş, nedense ani ısınmıştım adama. Neyse yukarı çıkıp ablamla özlem giderdik. Aş yerken ablama, “Abla o adam kimdi?” dedim. Ablam da, “Komşu işte kim olcak, adı Rıdvan, 38 yaşında. Liseye giden bir kızı var. Karısı da fazla Nemrut, çirkin, kimse sevmez. Adamı aldattığı söyleniyor, evlilikleri sıfırlanmış ama herkese mesut rolü oynuyorlar!” dedi. Çok şaşırmakla birlikte, yalan yok, adamın haline de fazla üzülmüştüm.

Aradan bir hafta geçti kızı Leyla ile tanıştık. Leyla baş dengi bir kızdı, içten olduk bayağı. Lise sona gidiyormuş. Ablam evde yokken Leyla’yı bize çağırıyordum, saatlerce muhabbet ediyorduk. Ben onlara gitmiyordum, çünkü annesi gerçekten asık yüzlü, fazla çirkin, Nemrut bir kadındı. Leyla’yı bize çağırmaya gittiğimde kapıyı kimi babası (Rıdvan) açıyordu ve her seferinde bana fazla tatlı bakıyordu. Bu da benim içimi eritiyor, azdırıyordu beni. Aleni aleni belli etmese de, beni sikecek gibi bakıyordu. Adam beni fazla etkiliyordu, ben de onu kudurtmak için göğüs dekolteli şeyler ve şortlar ile gidiyordum. Bir yandan da Doktor beni taa Konyadan rahatsız edip, “İstanbul’da bir halt karıştırsan seni öldürürüm!” diyordu. Sinir oluyordum bu duruma.

Birgün Leyla beni evlerine çağırdı, “Annem babam yok, gelsene.” dedi. İndim. Leyla’nın odasına girdik, yatağına oturduk. Sohbet, hoş beş derken, mevzu, bahis sekse geldi. Leyla, samimiyetime güvenerek, bana tüm sırlarını anlatıyordu. Bugüne kadar birkaç kere arkadan sikişmiş ve birkaç kere de ağzına almış, “Halen Bakireyim, ama yanıyorum!” dedi. Bana hiç sikişip sikişmediğimi sorduğunda, anlatmak istemsem de anlattım biraz, “Evet sikiştim, yani Bakire değilim!” dedim, ama zorla sikildiğimi falan anlatmadım, üstü kapalı geçiştirdim. Leyla da, “Offf of! Ne kadar şanslısın! Bense kendi kendimi tatmin etmek zorundayım! Çok merak ediyorum, sen de kendini tatmin ediyormusun, nasıl tatmin oluyorsun, birşeyler sokuyormusun, nasıl olsa bakire değilsin?” dedi. “Hayır birşey sokmuyorum, şuana kadar herzamanki gibi tatmin oldum, elimle okşayarak.” dedim. Leyla da, “Ben senin yerinde olsam, hoşuma giden her erkekle sikişirdim valla!” dedi. Fena olmuştum o böyle söyleyince, amımın kıpır kıpır olduğunu hissettim. Utanmasam derhal o anda amımla oynayacaktım…

Leyla birden, “Off yaa, azdım yine!” diyerek, benim şaşkın bakışlarım eşliğinde, elini eşofmanından içeri soktu ve amını kurcalamaya başladı! Kıza bak be, gözümün içine baka baka, karşımda amını okşuyordu! Beni de azdırdı, ben de dayanamadım, ben de elimi şortumdan içeri soktum, ben de amımı okşamaya başladım! Leyla bukadarla da kalmadı, eşofmanını ve külodunu bir çırpıda çıkardı ve amını öyle okşamaya başladı. Bana, “Hadi sen altını soyunup öyle yap!” dedi. Nedense fazla heyecanlanmıştım, ikiletmeden ben de şortumu ve külodumu çıkardım ve amımı okşamaya başladım. Derken Leyla beni birkez daha şaşırttı, yanıma yaklaştı ve dudaklarımdan öpmeye başladı! Resmen şoka girmiştim ve hiç itiraz edemiyordum! İşin garibi, hoşuma da gitti hani. Çok değişik ve heyecanlı bir duyguydu. Üst kısımlarımızı da soyunduğumuz farkına bile varmadan, Leyla beni yatağa uzatarak, üzerime çıktı ve göğüslerimle oynamaya, onları yalayıp öpmeye başladı. Eliyle de amımı okşuyordu. Ben gözlerimi kapamış, müthiş beğeni alıyordum. İlk kere bir kızla böyle birşey yaşıyordum…

Tam Orgazm olup boşalacağım sırada, Leyla üstümde ani hareketsiz kaldı. Devam edecek diye bir iki saniye bekledim, daha doğrusu devam etmesini umdum. Devam etmeyince gözlerimi açtım ve Leyla’nın sırıtan suratıyla karşılaştım, “Yok öyle hanımefendi! Sen de bana yapacaksın!” dedi ve üstümden inerek yanıma sırtüstü yattı. Sanki Hipnotizma altındaymışım gibi dediğini yaptım. Kendime inanamıyordum ve ben de onun göğüslerini öpüp yalamaya, amını okşamaya başladım. Kısa bir süre sonra da 69 olduk Leyla ile. İlk evvel o benim amıma değdirdi dudaklarını ve dilini. O yaş dili amıma girip çıktıkça zevkten uçacaktım nerdeyse. Leyla arasıra amımı yalamaya ara verip, “Sen de benimkini yala!” diyor, amını suratıma bastırıyordu. Çok tuhaf duygularla, çekine çekine, dilimi hafifçe değdirdim Leylanın amına. Aslında hiç yapmak istemiyordum, ama ben yalamayınca, o da benim amımı yalamaya ara veriyor, beni çıldırtıyor ve böylelikle beni yalamaya zorluyordu. Sonunda gözlerimi kapayıp, ben de onun amını yalamaya başladım!

Sonra Leyla yastığın altında sakladığı Dildo’yu çıkardı, ağzına sokup ıslattıktan sonra, benim amıma soktu. Hem Dildo’yu bir yarak gibi sokup çıkarıyordu amıma, hemde yalıyordu amımı. Ve fazla geçmeden ben bağıra bağıra Orgazm oldum, boşaldım. Leyla durmuyor, devam ediyordu Dildo’yu amıma sokup çıkarmaya ve beni zevkten çırpındırmaya. “Yeter! Yeteeerrr! Bittim!” diye bağırıyordum resmen. Kızın altından zor kurtuldum valla. Leyla beni Orgazm’a ulaştırdığı için kendisiyle gurur duyuyordu adeta. Ama suratını buruşturarak, “Ee, ben ne olacam?” dedi ve elindeki Dildo’yu salladı. Anlamıştım, benim de ona sokmamı istiyordu, “Kızım sen Bakire değilmiydin?” dedim. “Amıma sokmayacaksın ki!” diyerek çekmeceden Bebe yağını çıkardı verdi elime. Dildo’yu da ağzına sokup yaladıktan sonra elime tutuşturdu ve dörtayak pozisyonuna geçti. Götüne sokmamı istiyordu! Meğer Dildo’yu o iş için temin etmiş, Bakire olduğu için hep götüne sokuyormuş! Dildo’yu ve götünün deliğini yağladıktan sonra, sokup çıkarmaya başladım. Kısa süre sonra, “Daha hızlı, daha hızlı!” diye inlemeye başladı. Ben de daha hızlı sokup çıkarıyordum götüne. “Amımı da elle, amımla da oyna!” deyince bir elimi de amına attım. Amı sırılsıklamdı. 2 dakika sonra o da Orgazm olup boşaldı! Ama ne boşalma, işiyor sandım! Demek ki götten de böylesine beğeni alınıyormuş!

Biraz soluklandıktan sonra üstümüzü giyindik. Leyla pencereyi açtı, çekmesecine sakladığı sigara paketini ve kültablasını çıkardı, pencereden sarkarak birer adet sigara içtik. Halen inanamıyordum, ikimiz de Lezbiyen değildik, ama birbirimizle sevişmiştik. Leyla’nın dediğine göre, bu onun için de ilk kere oluyormuş, pek inanasım gelmedi ama, neyse. İkimiz de adi rahatlamıştık. Ordan burdan konuşurken, Leyla’ya ebeveyn ve babasının seks hayatlarını sordum, bilhassa babası hakkında bilgi edinmek için. Leyla da, “Sana bir giz daha vereyim…” diyerek başladı ve “Ben eskiden annem ve babam sikiştikleri zaman gizlice izlerdim! Annem babamı hiç mesut edemez sikişirken, babamın üstüne çıkıp bir iki zıplıyor, o kadar! Babam da sadece annemi amı olduğu için sokup rahatlıyor. Bir de, babam annemi sikerken fazla küfür eder, ‘Amına koduğum’ falan der! dedi.

Anne ve babasının bu anlaşmazlığı geçmişten geliyormuş aslında. İkisinin de sevdiği başkaymış, bunları zorla evlendirilmişler. Kadın fazla çirkin zaten. Leyla devam etti, “Biliyormusun, babamın siki kalın ve uzun, annem buna karşın babamla sikişmekten sebep beğeni almıyor bilmiyorum. Ama annem olacak o orospu başkalarına da veriyor, sağdan soldan duyuyorum hep!” dedi. Leyla bunları anlatırken ben doğal babasının o hafif çıkık göbeğinin altındaki iri yarağına oturmak için can atıyordum, “Babanın siki gerçekten fazla mu aka kız?” diye ağzımdan kaçırmışım. Leyla da bir an durdu ve bana şöyle bir baktı, “Ne o kız babama mı sulanıyorsun yoksa?” dedi. Nasıl utandım, “Yok valla, öylesine sordum…” dedim. Ama Leyla ne anasının gözü, yutmadı tabii, “Hadi hadi, sanki anlamadım, bal gibi de sulanıyorsun, çocuk avutma!” dedi. Ben konuyu kapatmaya çalıştıysam da, Leyla üstüme üstüme geldi, sıkıştırdı beni, “Kızım aynı durumda olsaydım, ben senin babanla sikişirdim valla! Babamla sikişmek istiyorsan yapabilirsin, benden sana müsade!” dedi. “Kızım saçmalama yaa!” dedim, ama istiyordum aslında. “Valla sikişebilirsin, hatta ben babama söylerim!” dedi. “Yaa kızım saçmalama, annen ne olacak?” dedim. “Annemi takma, onun aklı fikri başkalarının yarağında!” dedi. “Neyse, sonra konuşuruz!” deyip, gitmek için kalktım. Tam o sırada kapı açıldı babası geldi. Yine o beni eriten bakışlarını fırlatarak, “Hoşgeldin Nihan.” dedi. Dikkatimi çeken şey bana hiç ‘Kızım, evladım v.s.’ demiyordu. Artık emindim ki, o da beni çılgın gibi istiyordu…

2 gün sonra yine indim Leyla’lara, Leyla ile anlaşmıştık, alışverişe gidecektik. Kapıyı babası açtı ve Leyla’ya sesleni. Leyla geldi, çıkarken, babası, “Nihan bana numaranı ver, Leyla’nın telefonu bende, o cezalı, birşey olursa senden ararım!” dedi, ben de verdim. O an numaramı verirken hiç aklıma birşey gelmemişti. Biz Leyla ile çıktık, çarşı pazar gezdik. Leyla’ların bir akrabasının dükkanına da uğradık. Benim beğendiğim bir tişörtün bedeni yoktu, sipariş verdiler, akşama gelir dediler, ama biz beklemedik eve döndük. Gece geç saatte odama çekildim, yatağımda uzanıyorum, telefonum çalmaya başladı. Açtım arayan Leyla’nın babası Rıdvan’dı. “Evet buyrun?” dedim. Biraz evvel gelirken dükkana uğradığını söyledi, “Beğendiğin tişört gelmiş, onu havadis, bilgi, salık vermek istedim.” dedi. “Bu saatte bunun için mi aradınız?” dedim güldüm. Baktım ki ilgili ve yakın konuşuyor, başladım telefonda cilve yapmaya. Mevzu, bahis seks değildi, ama cilvemi sezmişti. Ben de onu iyice tahrike başladım. Derken bunun soluk alış verişleri, ve sesi değişti. Bir an ikimiz de sessiz kalınca, “Alo, telefondamısınız halen?” diye sordum. Ani damdan düşer gibi, pat diye, “Evet telefondayım, yarağımı çıkardım ve ovuyorum, kucağıma gelsene!” dedi.

Orospu Leyla, (babasının el koyduğu telefonunu art alabilmek için) söylemiş, bakire olmadığımı ve onunla sikişmek istediğimi! Rıdvan, “Ben de seni arzuluyorum ilk günden beri!” dedi. Şok olmuştum, ama bu benim de istediğim birşeydi ve başladık biz telefonda seks yapmaya. Tanrım fazla heyecanlıydı, 2 saate yakın telefonda seks yaptık. Ben bir kere boşaldım, o ise 2 kere boşaldı. Ama resmen telefonda böğürüyordu boşalırken. Bu sonraki günlerde de devam etti, geceleri geç saatlerde arıyordu hep ve telde seks yapıyorduk. Karşılaştığımızda hep yanımızda birileri oluyordu, ozaman da bakışlarıyla sikiyordu beni. Fırsat bulduğu zaman da sürtünüyordu. Sadece bir keresinde, onlardaydım, evde Leyla vardı, karısı yoktu, Leyla’yı Bakkala kola almaya gönderdiğinde ağzıma verdi. Onda da Leyla acele dönü. Bir türlü fırsat çıkıp ta o yarağını yiyemiyordum…

Ablam evde olduğu birgün, akşam onları ailece bize çaya çağırdı, “Sen Leyla ile zaman geçir, ben de bir tanışmış olurum kadınla iyice.” dedi. Akşam geldiler. Benim gözüm Rıdvan’da, onunki de bende, beni gözüyle sikiyor resmen. Anlayacaklar diye korktum. Leyla benim odamda PC ile ilgilenirken, ablam da Nemrut kadınla sohbet ediyordu. Ben mutfakta çay dökerken ani Rıdvan geldi arkamdan ve götümü okşayıp, ensemi boynumu öpmeye başladı. “Yapma, görecekler!” dedim. O da, “Seni bugün sikecem!” diyerek içeri gitti. Kudurmuştum resmen! Neyse sohbet geç saatlerde bitti, kalkıp evlerine gittiler.

Vakit epeyce geç olmuştu, ablam yatmaya gitti, ben de odama gittim, soyundum, yattım. Bir saat sonra Rıdvan’dan mesaj geldi. Mesajda, “Karımın çayına 2 adet uyku ilacı attım, yarın geceye kadar uyanmaz, 10 dakika içinde sessizce eve al beni, kafi artık sikeyim seni!” diyordu. Kızdım ona, “Nasıl olacak o dediğin?” diye mesaj attım. Ama bir baktım ki ablam çoktan sızmış yatakta. Ee, amcığım da yanıyor, “Gel hadi!” diye mesaj attım ve dışkapıyı aralayıp beklemeye başladım. Dediği gibi birkaç dakika sonra geldi, sessizce odama aldım. Ablamın odasına giderek, ablamı uyandırdım, “Ağda yapacağım ve telefonda sevgilimle konuşacağım, beni rahatsız etme!” dedim. Ablam da, “Tamam ya, nezaman rahatsız ettim seni, bırak ta uyuyayım!” dedi ve kulağına müzikçalarını yine takıp yattı.

Odama girdiğimde Rıdvan çoktan pantolununu indirmiş, o iri yarağını eline almıştı bile. Derhal odamın kapısını kilitleyip, sikini emmeye başladım. 2-3 dakika içinde sessizce böğürerek ağzıma patladı, döllerini yutturdu. Ama siki halen kazık gibi duruyordu. Beni yatağa yatırıp, “Yeter artık amına koyacam senin! 3 aydır amcık sikmiyorum, benim Orospu karı vermiyor!” dedi ve amımı yalamaya başladı. Sonra sikini amıma öyle bir soktu ki, sessizce derin bir, “Ohhhhhhh!” çektim. Bu başladı amcığıma pompalamaya. Sikerkende, “Ohh fazla darmış, sikimi koparacak, yıllardır sikmedim böylesini, amına koduğumun Fahişesi, Kahpe!” dedikçe nasıl tahrik oluyordum. Yüksek sesle bağırmak, inlemek istiyordum, ama ablamı uyanır korkusuyla ses çıkarmadığım için deliriyordum resmen. Rıdvan beni sikerken bir kere Orgazm oldum. Sonra o sırtüstü yattı ve “Hadi üstüme otur bebeğim!” dedi. Üstüne çıktım ve yarağını yavaş yavaş amcığıma yerleştirdim ve başladım zıplamaya. O yarağı yedikçe yiyesim geliyordu. Rıdvan ise altımda kendinden geçmişti, gözleri kapalı bir şekilde alttan pompalıyordu. Beni bir kez daha Orgazma ulaştırdıktan sonra, bir anda altımdan kalkıp beni domaltıp, arkadan amıma girdi, saçımı tutarak sikmeye başladı. Resmen köpekler gibi sikişiyorduk. Yarım saat beni sikti, sonra hafif bir iniltiyle içime patladı ve bir süre öylece kaldı arkamda. Sonra beni öptü ve “Yarın görüşürüz bebeğim!” diyerek giyinip, ablam duymadan gitti.

İnanılmazdı, evli bir adamla böylesine sikişmek, o yarağı yemek, ablam evdeyken, ablamdan saklı tüm bunları yaşamak harikaydı! Şimdi haftada bir iki gün, bir şekilde fırsatını yaratıp sikişiyoruz Rıdvan’la. O muhteşem yarağı yemeyen sürtük karısının hiçbirşeyden haberi yok. Haberi olsa da farketmez, zaten kocasını sevmiyor. Ama kocası bana çılgın gibi aşık, kızına ne alırsa bana da alıyor, ne dersem yapıyor. Ben de ödül olarak, kaşla göz arasında, ağzımla boşaltıyorum onu.

İşte böyle arkadaşlar, asla yapmam, yapamam, başıma gelmez dememek gerekiyormuş. Şu son bir senede, aşkı da, acıyı da, zorla sikilmeyi de yaşadım, hayatımda ilk kere bir kızla Lezbiyen sevişmeyi de. Şimdi de, babam yaşında evli bir erkekle sikişiyorum, onun metresi gibi.