İlişkinizi nasıl daha güçlü tutabilirsiniz

Eğer iyi bir ilişkiye sahip olmak istiyorsanız anadolu yakasi eskort bayanlar bu yazımızı okumanız gerekmektedir. Sizlerde uzun soluklu olan ve sağlam bir ilişki yaşamayı düşünüyorsanız o zaman kendi üzerinize düşen görevleri mutlaka yapmanız gerekmektedir. Eğer ilişkiyi ilk andan itibaren canlı tutmazsanız bilmeniz gerekiyor ki o ilişki zamana yenik düşecek ve bitecektir. Hem siz hem de partneriniz tarafından bazı detaylar dikkat edilir ve uygulanırsa o zaman sizlerde hayal ettiğiniz gibi olan ve uzun soluklu ilişkiyi yaşarsınız. İşte sizler için uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ilişkiyi güçlendirecek bazı ayrıntıları açıkladılar. Bizlerde sizin için bu ayrıntıları toparladık ve bu yazıyı hazırladık. Arada ne sorun olursa olsun, her zaman için saygıyı ihmal etmemeniz gerekmektedir. Saygı bittiği zaman her şey bitecektir. Unutmayın ki bir süre sonra aşk biter ve yerini saygıya bırakır. Sizler de birlikte olduğunuz kişi ile bu uyumu yakaladığınız zaman her konuda onun size, sizin de ona olan saygısını kesinlikle ihmal etmemeniz gerekmektedir.

Gereksiz tartışmalarınız olabilir. Ama ilişki içerisinde maddiyatı kesinlikle tartışma boyutuna getirmemeniz gerekmektedir. Bir ilişkiyi zedeleyen ve bitmesine neden olan durumların, maddiyat sonucunda çıkan tartışmalar olduğu söylenmektedir. Eğer eşiniz işsizse ya da kazandığı para yetmiyorsa, o zaman tartışmak yerine ayağınızı yorganınıza göre uzatmanız gerektiğini asla unutmamanız gerekmektedir.

Arkadaşları ile görüşmek istediğinde, buna karşı çıkmamalısınız. Gitmesini istemediğiniz yerler olabilir ama sürekli olarak onu kısıtlamak ve onun hayatına karışmak, sizden soğumasına neden olacaktır. İnsanların doğası gereği sürekli olarak yönlendirilmekten hoşlanmazlar. Emir içeren cümleler kullanmamaya özen göstermeniz gerekmektedir. Birlikteliğiniz sırasında rica etmeyi ve ona “lütfen” demeyi asla unutmayınız. Unutmayın ki emir içeren cümleler insanın sizin köleniz olduğu düşüncesinde olmasına neden olur. Ve bu durumda size olan sevgisinde boyut değiştirir. Hoşlandığı konular sizin hiç ilginizi çekmiyor olsa bile onu dinleyin. Onu o haliyle sevdiğiniz için, hoşlandığı her konuyu size büyük bir zevkle anlatacaktır. Onu dinlemeyen bir tavır içerisine girmeyin. Hatta o anlatırken, soru sorarak onunla ilgilendiğinizi belli etmeniz gerekmektedir.