Kızım Hamile 3

|-Saçmalama. Dedi ve netten çıktı. Bende derhal icq yu kapatıp bir oyun açtım. Bu sırada kızımın odasının kapısı açıldı baba akşama ne aş yiyeceğiz dedi. Dolaba bir bakalım neler var eldeki malzemeye göre bir şeyler düşünürüz dedim. Buzdolabında pek bir şeyler yoktu. Sen bir pilav yap ben marketten et türü birşeyler alıp geleyim dedim ve çıkıp markete gittim. Pakette tavuk türlerinden alıp eve döndüm. Mutfağa girdim ve kızıma yardım etmeye başladım. O pilav yapıp etleri kızartmak için hazırlarken bende güzel bir salata yaptım. Bir yandan da hamileliğin sıkıntılarından, işteki başarısından gelecektek bahsettik. Yemekten sonra biraz televizyon seyrettik ve hadi artık yatıp biraz dinlen dedim. Ya daha erken desede aldırmadım ve elinden tutup yatağına götürdüm. Uzanıp yatmasına yardım ettim. Yanaklarından öpüp iyi geceler diledim ve odadan çıktım. Niyeti ne olursa olsun merakından tekrar nete geleceğini biliyordum. Salona geçip bilgisayarımı açıp beklemeye başladım. Çok beklemedim 5-10 dakika sonra Filiz karşımdaydı.

-A hoşgeldin. Öğlen vedalaşmadan çıkıp gittin neden

-Özür dilerim ya ani hat gitti. Sonrada eşim geldi. Yemeğe gittik.

-Anladım. Şimdi nerde eşin.

-Odasında yatıyor.

-Odalarınız ayrı mı.

-Evet evlendiğimizden beri ayrı odalarda yatarız ve seks yapacağımız geceler odama gelir işini bitirir ve odasına gidip yatar.

-Hadi ya öyle evlilik çekilir mi be. Ben olsam şimdiye kadar kırk defa aldatmıştım onu.

-Sen gündüz söylediğnde ciddimiydin. Gerçekten babanlamı aldattın eşini.

-Evet ve devam ediyorum. Doğumdan sonrada canım her istediğinde kendimi siktireceğim canım babama. Hiç korkmadan tehlikeye girmeden.

-Ama nasıl başladın ya insan babasından böyle bir şeyi nasıl ister.

-Durup dururken istemez tabi. Çeşitli kitaplarda okumuştum. Aile içi seksin kayıtlara geçenin fazla üstünde olduğunu. Düşündüm bu olsa olsa babaların kızlarını sikmesiyle olur dedim. Ve babamın böyle bir ilgisi var mı yok mu diye araştırmaya başladım.

-Neyi araştırdın.

-Oturup kalkarken açıklar vermeye, onun yanında biraz daha aleni giyinmeye ve onun hissedeceği şekilde iç çamaşırı giymeden yanına gitmeye başladım. Baktım bana çaktırmadan izliyor. Frikiklerimi yakalıyor uzun süreli her frikikten sonra mutlaka tuvalete gidiyor.

-Ne için.

-Ne için olacak şekerim adam gördüklerinden kudurunca gidip 31 çekiyordu. Sonra baktım ben banyoya girdikten sonra banyoya giriyor çıkartığım çamaşırlarıma işaret koymaya başladım. Her seferinde çamaşırlar bıraktığım yerden alınmış. Bir gece banyoya girdiğimde mastubasyon yaptım ve bütün sularımı küloduma sürtüp bıraktım.

-Sonra.

-Benden sonra banyoya babam girdi yıkanıp çıktı. Derhal arkasından ben girdim ve çamaşırlarımı denetim ettim. Onları koklarken o kadar tahrik olmuş ki külodumun içine 31 çekip spermlerini akıtmış. Külodu elime alıp dışarı çıktım ve salona gittim. Annemin görmeyeceği bir yerde durup cebimden külotu çıkarttım ve babama göstererek içine akıttığı sperm bulaşıklarını yalamaya başladım. Beni seyrederken ne yapacağını şaşırdı. Bir ara annem mutfağa gidince yanına gidip oturdum ve televizyon seyretmeye başladık. Bir ara başım ağrıyor dizine yatayım masaj yaparmısın dedim. Tabi dedi ve kalkıp kolomya aldı. Bende dizine yattım babam başıma masaj yaparken anneme çaktırmadan arada elimi saçlarımda doladırıyormuş gibi yaparak altımda sertleşen yarağını okşadım. O egece annem uyuduktan sonra salonda seviştik.

-Çok şanslısın ama benim babam kesinlikle böyle davranmaz. Benim öyle hareketlerimi görse kızar söylenir. Bende onu fazla severim ama korkarım. Benim böyle bir şansım olamaz.

-Hiç belli olmaz güzelim. Sen yukarıda saydıklarımı dene bişey kaybetmezsin. Tutarsa hayat boyu güvenebileceğin bir sikici kazanırsın. Ben artık çıkayım neredeyse babam eve gelir. Anneme uyuttuktan sonra sikişiriz. Byeeeeeee

-Byeeeeeeeeeee.

Ensestler sebep yazışmıyoruz?

[email protected]