Komşumuz Seher Abla

Anlatacağım vaka geçtiği zamanlan 17 yaşımdaydım. Gerçek bir münasebet için ne kadar yanıp tutuştuğumu bilemezsiniz. Okuldaki kız arkadaşımla flörtten öteye gidemiyorduk tabii sonuçta aldığım zevkin yanı dizi bana kasık ağrıları kalıyordu. 31 çekmekten bıkmıştım. Bir gece müthiş susadım ve doğru mutfağa gittim yan komşumuz olan annemin içten arkadaşı seher teyzenin mutfağının ışığı da yanıyordu.apartman boşluğu fazla dar olduğundan hareketlerini fazla rahat görebiliyordum.Perdesinde ağırbaşlı bir aralık vardı. Eşi şoför olduğu için geceleri çoğunlukla yalnız kalırdı. Komşumuz seher 32 yaşlarında 169 boyunda esmer balık etinde düz uzun saçlı nefis bir kadındı. O güne kadar hiç müşteri gözle bakmamıştım.Şimdi ise karşımda mini geceliğiyle mutfakta uğraşıyordu.hiç bir ayrıntıyı gözden kaçırmak istemiyordum.Her eğilip kalktığında muhteşem göğüsleri beni çıldırtmaya yetmişti. Onu izleyerek şortumun üzerinden kendimle oynamaya başlamıştım bile,kafamdan bir sürü düş kuruyordum. Öyle dalmışım ki ani beni izlediğini ayrım ettim fazla utanmıştım derhal odama kaçtım.Yatakta onu düşünerek uyuya kalmıştım.

Ertesi gün mektep dönüşünde eve geldiğimde bizdeydi ve annemle konuşuyordu. Yüzüm kızarmış bir şekilde hoş geldin dedim oda bana teşekkür etti hoş bir gülümsemeyle. bana kızmadığını anlayınca baya rahatladım.Pazar günüydü Annem babamla dışarıya çıkmıştı evde tek başına otururken ani kapı çaldı gelen oydu üzerinde kısa bir bornoz vardı.Onu o halde görünce içim yine kıpırdanmaya başlamıştı. Sonra aramızda söyle bir konuşma geçti. Hakan duş alırken tüp bitti değiştirmeme muavin olur musun Tabi seher abla derhal geliyorum dedim o derhal eve girdi sonra ben gittim kapısını çaldım derhal açtı Tüm güzelliğiyle karşımda duruyordu Ben tüpü değiştirirken şortumun önü kabarmıştı bile.Birden sorduHakan o gece beni sebep seyrediyordun diye Hiç sesim çıkmamıştı ne diyeceğimi bilemiyordum Utanmana gerek yok bu fazla tabii hakan dedi .Biraz rahatlamıştım Beni beğeniyor musun diye sorduben derhal cevapladım evet fazla diye Gülümsedi ve sırtımı sabunlamak ister misin dedi derhal evet dedim .Sonunda onun tenine dokunabilecektim.Duşun altına girdi elime de süngeri verdi ve hadi bakalım sırtımı güzelce sabunla dedi. Ayakta duruyordu sırtı bana dönüktü Muhteşem kalçalarından gözümü ayıramıyordum. Sikim öyle kalkmıştı ki patlayacak sanki.Süngeri elimden bıraktım ve elimle sabunlamaya başladım ellerim her yerinde dolaşıyordu .Kalçalarını okşamaya başlayınca hafif iniltiler duymaya başlamıştım bile

Birden bana döndü. Göğüslerini ağzıma yapıştırdı.Onları delicesine yaladım artık ben yalıyordum o inliyordu.Elini benim sikime attı sonra şortumu sıyırıp aşağıya eğildi yalamaya başladı daha evvel de yalatmıştım kızlara ama bu fazla değişik bir duyguydu fazla tecrübeli bir şekilde yalıyordu sikim sanki ağzının içinde dans ediyordu. Boşalmamak için kendimi zor tuttum ama nafile bu kadar zevkten sonra bunu başaramadım.Müthiş bir şekilde ağzına boşalmaya başladım son damlasına kadar yuttu.Beni döşek odasına aldı ve yatağa uzandı bacaklarını açarak amını yalamamı emretti tabi derhal yalamaya koyuldum değişik bir tat hoşuma gitmişti en fazla hoşuma giden tarafı ise giderek yükselen iniltileriydi titriyordu sanki boşalmış gibi ağzıma biraz fazla sıvı geldi sanırım boşalmıştı. Benimkini yine ağzına aldı Sikim ağzında santim santim büyümeye başladı yine bu sefer erken bıraktı ve hadi gir içime dedi ne zamandır beklediğim fırsat artık elimdeydi içine yağ gibi kaydım fazla güzel bir duyguydu bu benim için o sıcaklık müthiş bir beğeni veriyordu oda hareketlenip bacakları ile beni kendine kenetledi.Köküne kadar girmiştim ve hızla pompalıyordum.Çığlık atmaya başlamıştı ve doruğa ulaştık beraber. Ben de artık ulusal olmuştum.daha sonra fırsat buldukça birlikte olduk .şuanda 24 yaşında aslan gibi bir adamım..