Komşumuz Tülay Teyze

Selam ben Engin.19 yaşındayım.Anlatacağım öykü 2 ay evvel başımdan geçti.Ailem yaz tatiline gittiği için evde yiyecek bir lokma bir şey yoktu.Markete gidip yiyecek almaya karar verdim.Markete gittiğimde yan komşumuz Tülay teyzeyi et reyonundan alış veriş yaparken gördüm oda beni görünce istersem bu akşam yemeğini onlarda yiyebileceğini söyledi bende bu fikre sıcak baktım.Nede olsa günlerdir ev yemeği yememiştim.Tülay teyze ile birlikte akşam yemeği için et ve sebze turu bir kaç şey aldık ve eve geldik.Tülay teyze sadece kocası ile yasıyordu.Kocasının kısırlığı yüzünden çocuklarının olmadığını biliyordum.Ben salonda otururken ani telefon çaldı. Kocası bu akşam eve gelemeyeceğini söylüyordu. Tülay teyze bana bu akşam yemeği birlikte yiyeceğimizi söyleyip yine mutfağa aş yapmaya gitti.Bende yardım etmek için mutfağa gittim. Mutfağa girdiğimde Tülay teyze buzdolabının alt kısmından yiyecek alırken eğilmiş ve ince eteğinin altından belli olan kulodu beni tahrik etmişti. Sonra ben yanına gidip yardım etmeye başlayıp sofrayı kurarken oda lavobaya gideceğini söyledi.

Kapı kapanır kapanmaz bende arkasından gittim ve anahtar deliğinden izlemeye başladım.Eteğini kaldırıp kulodunu indirdi o anda benim sikim harekete geçti.Hafif kıllı amı ve purussuz götü 40 yasında bir insan için fazla Fazla güzeldi.Tülay teyze işemeye başladı amının arasından nede güzel akıyordu o sapsarı sidiği. Çıldırmıştım ve ayağa kalktığı anda ben art çekildim.Tuvaletten menfaat çıkmaz bende tuvalete gireceğimi sanarak fazla beklettim galiba dedi. Ama benim önümdeki kabarıklığı da hissetmiş olmalıydı.Bende tuvalete giderek derhal azgınlığımı gidermek için 31 i patlattım.Sonra kapıyı açtığımda bu kez de beni Tülay teyzenin izlediğini gördüm.Hemen yanına yaklaşıp ona şöyle dedim. Bırak şimdi yemeği seni diğer bir şekilde doyuracağım…. dedim ve derhal dudaklarına yapıştım ben onun dudaklarını öperken ellerim onun göğüslerinde onun elide benim serleşmiş sikimdeydi. Sonra benim fermuarımın arasından çıkardığı yarağımı iki eli ile tutup tam kafasını yalıyordu. İkimizde çıldırmıştık artık sonra ben onun eteğini ve kulodunu bir hamlede çıkarıp amını yalamaya başladım.Biraz evvel işemiş olduğundan amının dudakları tuzlu idi birazda sidik kokuyordu.Oda artık beğeni çığlıkları atmaya başladı.Ben de pantolonumu çıkarıp 19 cm lik aletimi Tülay teyzenin amına sokmaya başladım.

Hayatında bu kadarını yemediğini söylerken bende işaret parmağım ile göt deliğini genişletmeye çalışıyordum 5 dakika bu şekilde sikiştikten sonra ben Tülay teyzeyi domalttım.ve genişletmiş olduğum göt deliği ile yarağımın kafasını aynı hizaya getirdim ve kafasını yavaşça sokmaya başladım.İlk defa götten sikildiği belli idi.Hem keder hem de beğeni içerisinde idi ben tamamını soktuktan sonra biraz rahatladı.Git gel yapmaya başladım.Ben götünün içinde gidip gelirken sağ elim meme ucunda sol elim ise amını ovalıyordum sonra yarağımı götünden hiç çıkarmadan onu kucağımda taşıyıp mutfağa götürdüm aş masasının üzerine yatırdım.Sikimi göt deliğinden çıkarıp amına yine soktum.Masanın üzerinde duran bal kavanozu aldım.Tülay teyzenin göğüslerine dökerek yalamaya başladım. Ben göğüslerinde bal yalarken bir yandan da amının içinde gidip geliyordum.Sonra aka bir beğeni ile amının içine boşaldım.İkimizde fazla rahatlamıştık sonra birlikte banyoda duş alarak seviştik.Yatak odasında Tülay teyzenin amının içine 2 defa daha boşaldım. Artık Tülay teyze benim karım olmuştu.Onunla her pozisyonu yapmamıza musade ediyordu.Tülay teyzenin dün gebe kaldığını öğrendim.Kocası buna fazla sevinmiş Tülay teyze ona babasının kendisinin olduğunu söylemiş. Şu anda Tülay teyzeyi gebe olduğu için fırsat bulduğum vakit götünden sikiyorum. Ama artık bana o yetmez oldu ben hala olgun bir am arıyorum.