Parlak Oğlanla ve Üvey Annesiyle Çarpık İlişki

Slm, ben Fuat, 42 yaşındayım. Ankarada Emlakçılıkla uğraşan biriyim. Çankayada bir binanın birinci katında bir ofisim var ve haliyle yanımda eleman çalıştırma zorunluluğu var, satılacak yerleri göstermek ve ofiste hizmet için. Bir arkadaşım bana birini önerdi çalışması için. Ben de, “Yolla gelsin!” dedim. Sonradan öğrendiğime göre bu çocuk, benim arkadaşın ara dizi siktiği kadının üvey oğlu imiş, çocuğun babası vefat etmiş. Çocuk 16 yaşında, ak tenli, hafif etine dolgun, fazla parlak bir genç. Yanımda çalışmaya başladı. Aradan 2-3 ay geçti işe başlayalı ve bana iyice ısınmıştı çocuk. Fakat çocuğun davranışları biraz farklı geliyordu bana, ama aklıma hiç cinsellik falan gelmiyordu.

Bir akşam, saat 21:00 olmuştu, işimizi yeni bitirdik, toparladık, ofisi kapatıp çıkacağız. Çocuk, “Abi ben biraz kalmak istiyorum, sonra kilitler giderim!” dedi. “Neden kalmak istiyorsun?” diye sordum. “Annem bugün eve geç gelmemi istedi, dışarda kalacağıma burada bekleyeyim.” dedi. Anladım ki annesi tekrar eve birini atmış. “Olur, ama burada yalnız ne yapacaksın? Sıkılır veya korkarsın!” dedim. “Evet, ama ne yapayım?” deyince dayanamadım, “Hadi bir saat kadar ben de kalayım da, hem yarınki işimi yaparım, hem de sana dost olurum!” dedim ve kaldım. Sonra çocuk öbür odaya, ben kendi odama geçtim. Bir ara, yarınki işle ilgili birşey söylemek için yanına gittim, geldiğimi farkedemedi, internette Pornositelerine girmiş, çıplak karı ve erkek resimlerine falan bakıyordu…

“Ooooo, bravo be, sen de başlamışın!” dedim. “Yok abi öylesine girdim.” dedi. “Olsun canım, erkeksin, gireceksin elbet!” dedim. “Abi ben daha hiç o işi yapmadım, fazla mu erken benim için?” dedi. “Artık zamanı, yapabilirsin!” dedim. “Ama benimki fazla küçük, korkuyorum!” dedi. Şaşırdım, hiç beklemediğim bir yanıt oldu. “Abi kızmazsan, bu konuda bana biraz bilgi versen olur mu?” dedi. “Olur canım, ama bu iş sadece bilgi ile olmaz, tatbikata da geçmen lazım, ancak o vakit öğrenirsin!” dedim. “Nasıl olacak o?” dedi. “Sana bir Orospu bulalım!” dedim. “Olmaz, evvel nasıl ve neler yapacağımı bilmem lazım!” dedi. Ne diyeceğimi şaşırdım. Parmağıyla işaret ederek, “Benimkisi bu kadar.” dedi. (İşaret parmağı kadar bile değilmiş!). “Kalkmışı mı?” dedim. “Hayır kalkmamışı. Kalkınca da 2 cm ancak büyüyor!” dedi. “İnanmam!” dedim. “Valla!” diyerek ekledi, “İstersen gösterebilirim?” dedi.

Bu arada bana birşeyler olmaya başladı, içim kıpır kıpır ediyordu, “Peki aç bakalım!” dedim. Açtı, hakikaten küçük ve ince bir siki vardı. “Bu normal mi?” dedi. “Normal sayılır!” dedim, ama normal değildi aslında, o yaştaki gencinki ele avuca gelir olması lazımdı. “İçimde kuşku var abi, normal olup olmadığı konusunda. Anneme de sordum, o da normal dedi. Ne olur senin sikine bir bakabilirmiyim?” dedi. Şok oldum. Sebebini bilmiyorum ama, bu arada ben fazla müthiş bir şekilde tahrik olmuştum ve sikim kalkmaya başlamıştı. Utandım, ama içimden de göstermek geliyordu, “Ayıp olur ama!” dedim. “Kızma ama abi sadece emin olmak istedim, ne olur göster!” dedi. “Peki!” dedim, çıkarttım. Benimkini kalkık vaziyette görünce, “Ama bu benimkinden fazla aka ve benimki bu kadar dik durmuyor!” dedi. “Kalkıyor mu bari?” dedim. “Evet kalkıyor.” dedi. “Ne yapıyorsun kalkınca?” dedim. Utandı yanıt vermek istemedi, “Utanma, konuşuyoruz madem, çözüm bulalım!” dedim. “31 çekiyorum.” dedi. “Boşalabiliyormusun?” dedim. “Kendimle de oynayarak 31 çekersem boşalıyorum.” dedi. “Nasıl kendinle oynayarak, nerelerinle oynuyorsun mesela?” dedim. “Yaaaaa yanlış anlarsın beni!” dedi. “Utanma söyle!” dedim, doğal içten bir eda ile. “Göğsüm ve kalçalarımla da oynayarak yapıyorum.” dedi.

Anladım ki gay eğilimi var çocukta, “Ne güzel!” dedim, ama kendi sözlerime kendim şaşmaya başladım, içgüdüsel olarak çocuğa asılıyordum. O da bana, “Abi sen ne yapıyorsun kalkınca?” dedi. “Canım ben evliyim, kalkınca eşimle sex yapıyorum!” dedim. “Peki gençken, hani benim gibiyken ne yapıyordun?” dedi. “Gençken senin gibi yapardım!” dedim. “Peki bir kadınla yapmak fazla mu farklı?” dedi. “Tabiki, bunu kadınla, veya kimi erkekler erkek erkeğe de yapar, farklı olur!” dedim. “Ya abi ben de onu soracaktım sana, korktum sormaya, erkek erkeğe nasıl oluyor acaba?” dedi. Ben artık yavaş yavaş niyeti bozmuştum, “O fazla diğer bir zevk!” dedim. “Tamam da, daha mı iyi, yoksa daha mı kötü?” dedi. “Daha iyi!” dedim, çünkü artık aklımdan resmen çocuğun götünü sikmek geçiyordu. “Peki, yapan mı yaptıran mı fazla beğeni alır?” dedi. “İkisi de!” dedim. Bu arada benim sikim halen aleni ve kazık gibi duruyordu. O sandalyede oturuyor, ben yanında ayakta duruyorum. “Peki nasıl yapıyorlar?” dedi. “Önce birbirlerinin sikini bol bol yalarlar ve iyice sertleştiriler, sonra sikecek olan diğerinin götünü krem gibi birşeyle veya tükürükle ovalayarak gevşemesini sağlar ve yavaşça içine girer ve devam eder. Sonuçta ikisi de zevkin doruklarına ulaşır!” dedim.

“Abi kızma ama inan fazla merak ediyorum.” dedi. Bende filim kopmuş zıvanadan çıkmıştım iyice, “Canım önünde duruyor, merakını gidersene!” dedim. “Ciddimisin?” dedi. “Evet ciddiyim, istersen ağzına alıp yala biraz!” dedim. Çekinerek sikime dudaklarını uzattı, yavaş yavaş derken sikimin yarısına kadar ağzına alarak yalamaya başladı. Ama ben kendimden geçiyordum. Sikimi biraz yaladıktan sonra durdu, “Hadi abi ikimiz aynı anda yapalım!” dedi, benim de onun sikini yalamamı istiyordu. Ben daha hayatımda hiç sik yalamamıştım, sırf çocuğun götünü sikebilmek uğruna kabul ettim ve “Tamam madem, soyunalım da yapalım!” dedim. Kalktı ve üzerindekilerini çıkararak koltuğa uzandı. Ben de soyundum ve koltuğa yan yana aksi yattık, 69 olduk, ben de onun o küçük sikini yalamaya başladım. İlk kez oluyordu bu, ama kendimi tutatmıyordum. Bir müddet sonra götünün deliğini parmaklayarak ve ovalayarak iyice yumuşattım. Müthiş beğeni almaya başladı ve “Abi sikini götüme soksana!” dedi.

Hemen pozisyon değiştirip arkasına yan yatar vaziyette 66 pozisyonuna geçtim. Sikimin kafasını götünün deliğine yavaşça dayadım ve acıyıp vazgeçebileceğini, kaçabileceğini düşünerek, bir anda yüklenerek hepsini köküne kadar soktum. Benim iri yarrak gencecik çocuğun küçücük ve hiç sikilmemiş daracık götüne girince, çocuk nasıl bağırdı ama! Derhal elimle ağzını kapayıp kımıldamadan öylece kaldım. Çocuk acıdan kaçmaya kalkıştı, ama iş işten geçmiş, yarrak dibine kadar girmişti, sımsıkı kenetlendim bırakmadım. Bir iki dakika sonra sakinleşmişti, elimi ağzından çektim, bağırmadı ama halen burnundan soluyordu. Sikimi içinde biraz oynattım, bu hemen, “Ne olur kımıldama abi, fazla acıyor!” dedi. “Tamam!” dedim. Bu arada ensesini ve uzanabildiğim kadar göğüs uçlarını yalamaya başladım. Çocuk bir müddet sonra rahatladı, göt deliği de iyice gevşemişti ve yavaş yavaş kendisi hareketlenmeye başladı. Hazır olduğunu anlayınca ben gidip gelmeye başladım. Az biraz hızlandığımda, “Yavaş!” diye kıvranıyordu. Ama bende tahammül kalmamıştı, hızlı hızlı pompalayarak sonunda içine boşaldım ve içinden çıkarmadan arkasına uzandım yattım. 3-4 dakika kadar öylece kaldık.

“Çok acıdı!” dedi. “İlk olduğu için o, bundan sonra bu acıyı duymazsın. İçinde beklerken nasıldı?” dedim. “O mükemmeldi!” dedi. “İşte aynı olur bundan sonra!” dedim. O günlük öylece bıraktık, ama sonraları artık derhal derhal her gün sikişiyorduk. Ben istemesem de, akşamları kapatma saatinde ofiste kimse kalmayınca, götünü sikmem için kendisi ısrar etmeye başlamıştı.

Çocuğun üvey annesi de ofise sık sık gelir giderdi. 30-35 yaşlarında, etine adi dolgun, hoş bir bayandı. Aklımdan onu da sikmek geçmeye başlamıştı, ama oğlu ve annesi olmaz diye düşünüyordum. Bir akşam tekrar ofiste çocuğu sikmeden evvel götünü ovalıyordum, “Çok güzel götün var, aynı annenin götü gibi, onun götü de fazla hoşuma gidiyor!” dedim. “Farkındayım, annem geldikçe bakışların belli ediyor!” dedi. “Kızmıyorsun umarım?” dedim. “Yok ya sebep kızacam, öz annem değil ya, hem ben bile kimi dayanamayıp bakıyorum!” dedi. Çok rahatlamıştım, “Annenle arayı bulup onunla da sikişsem kızarmısın peki?” dedim. “Olmaz, kızarım! Beni sikiyorsun ya işte!” dedi. “Ama arada bir kadın amı götü sikmek te lazım!” dedim. “Bir şartla olur!” dedi. “Ne?” dedim. “Kızmayacağına laf verirsen söylerim!” dedi. “Söz kızmayacam!” dedim. “Aranızı bulmanıza ben de yardım ederim, ama bir seferinde ayarlayacağız, siz sikişirken ben de sizi seyredecem, yoksa bozarım bu işi!” dedi. “Merak ettiğin nedir ki?” dedim. “Onu nasıl siktiğini görmek istiyorum!” dedi. “Peki, tamam!” dedim.

İki hafta kadar sürdü, yemekti, akşam bardı, haftasonu piknikti, derken annesiyle yakınlaştık ve bir gece de evlerinde iken, çocuk yatınca sikiştik. Daha sonraları annesini de haftada 2-3 kez sikmeye başladım. Çocuk, “Ee artık şu bizim sözün zamanı gelmedi mi?” dedi. “Tamam da, nerde ve nasıl yapacaz?” dedim. “Rakı sofrası için bana nakit ver, ben ayarlarım herşeyi!” dedi. “Tamam!” dedim ve bir miktar nakit verdim. Evlerinde bir Rakı sofrası kurmuş, herşey var. Yemek, Rakı, üzerine Bira derken kafalar iyi oldu. Ve çocuk, “Ben yatıyorum, sarhoş oldum, siz devam edin!” diyerek gitti. Annesinin döşek odasında gizlenecek yer ayarlamış, oraya girmiş. 5 dakika sonra ben kadına, “Hadi yatakodasına gidelim!” dedim. O da, “Oğlan uyusun bekle!” dedi. “Aman yaa, sanki bilmiyor mu?” dedim. “Nerden bilecek?” dedi. “Olur mu, senin diğer erkeklerlede sikiştiğini biliyor!” dedim. Şaşırarak güldü, “Ciddi mi ya? Sana da söyledi haa bunu?” dedi. “Evet söyledi! Kızma çocuğa, tam ergenlik çağında, bırak artık öğrensin bazı şeyleri!” dedim. “Ben mi öğretecem, gitsin orospulardan öğrensin!” dedi. “Öyle değil ya, sen cinsellik konusunda rahat davranmazsan ürküp kimseye yaklaşamaz!” dedim. “O ne hınzır o! Aleni yerlerimi görünce yiyecek gibi bakar hep!” dedi ve güldü.

Kalktık yatakodasına geçtik, soyunduk ve şehvetle sevişmeye başladık. Önce altıma aldım, amına soktum hızlı hızlı gidip gelmeye başladım. Kadın sarhoşluk ta var, çıldırıyor resmen, “Devam et aşkım, devam et!” diyordu. Sonra ben alta yattım, o üzerime çıktı, sikişmeye devam ediyoruz. Bir yandan da kadının götünü okşuyordum. Kadın, “Aşkım parmağını popoma soksana!” dedi. Belli ki oğlu da bu duyguyu annesinden almış. Parmağım götünün deliğinde, amdan sikişe devam ederken, bir el parmağımı tutarak uzaklaştırdı kadının götünden. Ne göreyim, çocuk gelmiş ve siki de elinde annesinin arkasında duruyor, götüne sokmaya çalışıyor! Kadın irkildi, “Ne oluyor yaa?” dedi, baktı arkasında çocuğu görünce çığlığı bastı ve çocuğa vurmak istedi. Elini tuttum, “Delirdin mi, çocuğu korkutma!” dedim. “Saçmalamayın lan Orospu çocukları! Bırakın beni şerefsizler! Siktir olun gidin evimden!” dedi. Çocuk da, “Herkese siktiriyorsun, bilmiyorum sanma, sakın sesini çıkarma yoksa öldürürüm seni!” diyerek halen sikini annesinin götüne sokmaya çalışıyordu.

Ben kollarından tutarak kadını kendime doğru çekip iyice domalmasını sağladım, çocuk da son sokabildi ve hiç beklemeksizin fazla hızlı bir şekilde gidip gelmeye başladı. Kadın ağzına gelen küfürü ediyordu. Fakat bir süre sonra, “Bırak kolumu, olan oldu artık!” dedi ve çocuğun rahat sikebileceği şekli almaya ve iki delikten de aynı anda sikilmenin tadını çıkarmaya başladı. Ben altta amından, çocuk da götünden, beraber sikiyorduk kadını. Kadını nekadar siktik bilmiyorum ama, saat tutmuş gibi üçümüz de aynı anda boşaldık. Ama ne boşalma! Üçümüz de böğürüyorduk boşalırken, soluk nefese kalmıştık! Çocuk arkasından çekilince, kadın kalkıp banyoya gitti. Çocuk bana, “Ne olur biraz da beni sik!” dedi. “Saçmalama, kadın zaten sinirden kuduruyor, bir de seni siktiğimi görürse bütün apartmanı, polisi bekçiyi başımıza toplar, rezil oluruz hepimiz! Sakın bilmesin bunu! Sakın belli etme!” dedim. Kadın banyodan geldiğinde halen öfkeliydi, ikimize de kızıyordu, küfürler ediyordu. Yarım saat uğraştım, ne diller döktüm yatıştırmak için, birkaç Bira daha içtikten sonra anca sakinleşti. Sonra çocuğa, “Orospu çocuğu gel buraya!” diyerek çocuğu bağrına bastı. Ben de giyinip gittim…

O günden sonra artık haftada bir Rakı sofrası kurmaya başladık, üçlü olarak! Ama kadın halen çocuğu da siktiğimi bilmiyordu. Çocuğu sadece ofiste akşamları yalnız kaldığımızda sikiyordum. Bu ilişkimiz 5 ay gibi devam etti, sonra bunlar İstanbula taşındılar, birdaha da görüşemedik.