Taksit Yerine Am Siktim
Taksit Yerine Am Siktim


herkese selam benim başımdan geçen vaka bir alacak verecek meselesinden yatağa kadar giden bir olay. bizim mobilya satan bir mağazamız var bizden mobilya alıp ödemeyen bir bayan müşterimiz vardı 3 ay gibi bir zamanda borcunu getirmiyordu ismini vermiyeceğim ona bahar diyeceğim.
sizlere biraz bahardan laf edeyim bahar yeni evli kapalı bir bayan olup pardesüsünün altındaki elbiseler fazla seksiydi. hele birde dudaklarına sürdüğü o al ruj beni yiyip bitiriyordu.bazen bize gelir parayı veremeyeceğini söylerdi. bir ay sonrasına gün verirdi. ve böylece 3 ay geçmişti. bu ayda getirmeyince bahara telefon açıp nakit istedim.
bahar telefonda koçasının kent dışında olduğunu üzerimde nakit var deyip gelmemi istedi. ben derhal arabaya binip baharın evine doğru gitiimde bahar beni içeri çağrı etti


salona geçip ona sattığımız kanepelerin üzerine oturduk. baha bana dönüp kocasının ona ödemesi için parayı verdiğini ama kendisinin bu parayı harçadığını söyledi. bana dönüp bu işi diğer bir şekilde hal edelim deyiverdi.
olacakları anlamıştım.baharı yanıma çağırdım yanıma oturttum. bu işin nasıl olacağını sordum. ada bana dönüp anla artık aptal seninim dedi. o gün baharın üstünde geniş basma bir etek üzerinde ise ince bir buluz vardı. ben derhal baharın o etli dudaklarına yapışıp öpmeye başladım. o ise elini pantulonımun içimden direk yararğıma atmıştı bile ben derhal üzerimdekileri çıkarıp baharın yarrağımı ağzına almasını istedim.
bahar yarrağımı o kadar güzel yalıyorduki. derhal orada boşaldım. daha sonra baharı domaltıp arkadan ammına yarrağımı sapladığımda bahar inliyordu. o gün baharı 2 kere daha siktim. ve oardan ayrıldım. şu anda baharın taksitleri bitmiş ama o beni süerkli arıyor çünkü benim onu sikmem bir başkaymış. herkese selam